ЄБРР повідомляє про відкриття другого Конкурсу на Кращий Бізнес-Проект

Після успішного завершення торішнього Конкурсу на Кращий Бізнес-проект серед малих і середніх українських підприємств, Європейський банк реконструкції та розвитку і Національний банк України прийняли рішення про проведення чергового конкурсу. Ця ініціатива знайшла активну підтримку серед п’яти банків: Аваль, Ажіо, ВАБанк, Надра і Форум, що обслуговують кредитну лінію ЄБРР МСП 2.

Завдання першого Конкурсу полягало в тому, щоб поліпшити імідж малого і середнього бізнесу в Україні, а також підвищити інтерес до важливого джерела довгострокового фінансування ЄБРР – Кредитної Лінії МСП 2. Перший конкурс привернув до себе увагу більш ніж 100 компаній. Тринадцятеро фіналістів Конкурсу продемонстрували своє уміння складати бізнес-плани і розробляти маркетингові стратегії перед міжнародним журі Конкурсу в березні 2002 року.

Троє переможців – підприємство з переробки м’яса птиці “АГРО-ОВЕН” (Дніпропетровська область), Київська компанія-дистрибутор товарів народного споживання “САВ-СЕРВІС” і Київський виробник пакувальних матеріалів “ПЛАСТМОДЕРН” – не тільки одержали кредити за зниженою процентною ставкою від своїх банків. Вони також відвідали штаб-квартиру ЄБРР у Лондоні та зустрілися з представниками ділових кіл Великобританії, що було передбачено призовим фондом Конкурсу.

Другий Конкурс, що відкривається сьогодні і буде продовжуватися до весни 2003 року, знову надасть шанс кращим підприємствам одержати кредит за зниженою процентною ставкою, що надасть їм можливість заощадити десятки тисяч доларів. Керівники компаній-переможців також одержать можливість поїхати до Великобританії для ознайомлення з роботою профільних малих підприємств, надану компанією British Airways. Компанія British Airways бере участь у Конкурсі, тому що певна – співробітництво між британськими й українськими діловими колами важливо для обох націй. Компанія впевнена, що даний Конкурс буде сприяти динамічному розвитку українського бізнесу і його міцного становлення, що послужить заставою економічної стабільності і виробничого росту в Україні.

Правила участі в Конкурсі та процедура подачі документів будуть докладніше пояснені в ході Інформаційного Дня, що відбудеться 25 жовтня 2002 року. Подальша інформація про Конкурс на Кращий Бізнес-проект може бути отримана в Групі Управління Проектами Національного банку України за телефоном +380-44-230-1818 або в будь-якому відділенні банків-учасників.

Поділіться своєю думкою