31.10.03 ЄБРР і НБУ провели інформаційний день 3-го конкурсу на кращий бізнес-проект

ЄБРР спільно з Групою управління проектами міжнародних кредитних ліній при НБУ провели 31 жовтня інформаційний день 3-го конкурсу на кращий бізнес-проект. Інформаційний день проводився у приміщенні навчального центру НБУ. Його метою було надання потенційним позичальникам можливості поспілкуватися з банками-учасниками, позичальниками, що вже отримали кредити, а також з переможцями минулих конкурсів про те, як отримати кредит ЄБРР та як успішно змагатися на конкурсі.

В інформаційному дні взяли участь більш ніж 70 представників підприємств з Київської, Дніпропетровської, Одеської, Донецької, Львівської та інших областей України. Крім цього, представники 5 компаній-переможців минулих конкурсів виступили перед потенційними учасниками конкурсу. Вони висловили в цілому позитивне враження від конкурсу та кредитної лінії МСП-2, та зупинились на недоліках і пропозиціях щодо покращення умов конкурсу.

3-й конкурс проводиться в рамках Кредитної лінії ЄБРР для малих та середніх підприємств МСП-2. Ця лінія пропонує довгострокове фінансування для фінансово стійких підприємств, які шукають джерела для власних інвестицій. Кредити надаються у сумі від 125,000 до 2,500,000 доларів США з терміном погашення до 5 років. Станом на 17.10.03 відсоткова ставка для підприємств-позичальників складала 9.18% річних у дол. США. 

Поділіться своєю думкою