АППБ “Аваль” фінансує Хмельницький хлібокомбінат в рамках лінії ЄБРР МСП-2.

За повідомленням банку «Аваль», він надасть фінансування ТОВ «Хмельницький хлібокомбінат» на суму 1,204 млн. дол. в рамках програми ЄБРР МСП-2

Київ. 8 грудня. – Банк «Аваль» надасть фінансування ТОВ «Хмельницький хлібокомбінат» на суму 1,204 млн. дол. в рамках програми Європейського банку реконструкції та розвитку з підтримки малого та середнього бізнесу МСП-2.

Про це повідомляє прес-служба банку з посиланням на начальника відділу проектного кредитування АППБ «Аваль» Максима ЖУКОВСЬКОГО. За його словами, кредитні кошти ТОВ «Хмельницький хлібокомбінат» надються для фінансування проекту з будівництва й придбання оснащення мірошницького комплексу. Як повідомив М. ЖУКОВСЬКИЙ, термін фінансування сягає 5 років. Процентна ставка з кредиту – LIBOR+8 проц. річних. На сьогодні, як повідомив М. ЖУКОВСЬКИЙ, проект з фінансування ТОВ “Хмельницький хлібокомбінат” на суму 1,204 млн. дол. США затверджений банком “Аваль”, Групою керування проектами НБУ і Центральним кредитним радником ЄБРР в Україні.

На його думку, реалізація цього проекту дасть можливість організувати ефективну роботу мірошницького комплексу для переробки зерна і виробництва борошна, необхідного для випічки хліба; задовольнити попит населення Хмельницької області в якісній хлібобулочній продукції. Придбаний за проектом млин буде оснащений автоматичною системою керування технологічним процесом (АСКТП), що дозволить здійснювати автоматичний облік і контроль на всіх стадіях переробки зерна: програмний пуск і зупинку млина, його діагностику і блокування; автоматичне зволоження зерна; контроль навантажень агрегатів; облік переробленого зерна і виробленого борошна, вимір витрат зерна, води, енергії; контроль простоїв і друк звітів млина за зміну, добу, місяць. Млини включають устаткування, що цілком задовольняє європейським стандартам якості.

Поділіться своєю думкою