Банк “Аваль” надасть фінансування ТОВ “САВСЕРВІС-ЦЕНТР” на суму 1,691 млн. дол. у рамках лінії ЄБРР МСП-2

Київ. 26 листопада. – Банк “Аваль” надасть фінансування ТОВ “САВСЕРВІС-ЦЕНТР” у рамках лінії Європейського банку реконструкції та розвитку по підтримці малого і середнього бізнесу МСП-2 на суму 1,691 млн. дол. Про це повідомляє прес-служба банку з посиланням на начальника відділу проектного кредитування АППБ “Аваль” Максима ЖУКОВСЬКОГО. За його словами, кредитні засоби ТОВ “САВСЕРВІС-ЦЕНТР” надаються для фінансування проекту зі створення м. Львів складського комплексу в , що не має аналогів у даному регіоні.

Як повідомив М.ЖУКОВСЬКИЙ, термін фінансування досягає 5 років. Процентна ставка по кредиту – LIBOR+8 відсотків річних. (За станом на 13 листопада 2003 р. LIBOR складав 1,27 відсотків).

На сьогодні, як повідомив М. ЖУКОВСЬКИЙ, проект по фінансуванню ТОВ “САВСЕРВІС-ЦЕНТР” у сумі 1,691 млн. дол. США затверджений банком “Аваль”, Групою керування проектами НБУ й ЄБРР.

ТОВ “САВСЕРВІС-ЦЕНТР” є найбільшим дистриб’ютором Procter&Gamble в Україні, а також довгостроковим партнером таких провідних вітчизняних і закордонних виробників як Johnson, Gllette, “Екопласт”, Nemroff, “Союз-Віктан”, “Олімп”, “Мягков”, “Шустов”, “АВК”, “Свиточ”, “ХБФ”. Дистриб’юторська компанія ТОВ “САВСЕРВІС-ЦЕНТР” активно працює в 12-ти областях України, є лідером з впровадження нових технологій у сфері дистрибуції, а також організації бізнес-процесів усередині компанії. ТОВ “САВСЕРВІС-ЦЕНТР” активно впроваджує гнучку цінову і кредитну політику, спрямовану на підтримку і розвиток малого і середнього бізнесу в сфері оптової і роздрібної торгівлі товарами підвищеного попиту.

Складське господарство ТОВ “САВСЕРВІС-ЦЕНТР” регулярно проходить аудит компанії Procter&Gamble, що є свідченням відповідності міжнародним стандартам. Серед клієнтів компанії – “Крафт Фудз Україна”, “Жиллетт Юкрейн”, “Маршалл Кавендіш Україна”, Львівська кондитерська фірма “Світоч”.

Джерело: http://www.aval.ua/rus/press/news/?id=13568

Поділіться своєю думкою