“Ісіда” завершує будівництво нового репродуктивного центру у місті Києві.

ТОВ “Ісіда – IVF” (м.Київ) отримало від ВАТ КБ “Надра” (м.Київ) кредит розміром близько $2,500,000 з коштів Кредитної лінії ЄБРР для малих та середніх підприємств строком на 5 років для будівництва багатопрофільного медичного закладу по наданню акушерсько-гінекологічних послуг. Відсоткова ставка за кредитом складає LIBOR + 8% (близько 9% річних у дол. США).

ТОВ “Ісіда – IVF” з 1994 року займається лікуванням безпліддя, профілактикою вроджених недоліків розвитку та попередженням інших генетичних хвороб. ТОВ “Ісіда – IVF” є однією з провідних клінік України у своїй галузі, має хорошу репутацію та багато вдячних клієнтів. Протягом декількох останніх років клініка “Ісіда” є засновником медичних центрів у Донецьку, Дніпропетровську та Львові.

Новозбудований центр буде надавати найсучасніші в Україні репродуктивні послуги. На сьогоднішній день через недостатнє фінансування державні клініки не можуть запропонувати клієнтам репродуктивні послуги найвищої якості. Нова клініка дозволить ТОВ “Ісіда – IVF” завершити вертикальну інтеграцію її послуг для подружніх пар, що хочуть мати дитину. Також ця клініка буде мати відділення, яке буде спеціалізуватись у передчасних пологах.

Це вже 17-й проект, профінансований ВАТ КБ “Надра” з коштів Кредитної лінії МСП-2. Загальна сума по профінансованим проектам складає 16,18млн. дол. США.

В рамках Кредитної лінії ЄБРР для малих та середніх підприємств, станом на 5.11.2003 було прокредитовано 50 підприємств на загальну суму 39,54 млн. дол. США.
Умови кредитування: строк до 5 років, відсоткова ставка LIBOR+8%. Станом на 17.10.03 фактична відсоткова ставка для підприємств-позичальників складала 9.18% річних у дол. США.

Додаткова інформація: ГУП НБУ, (044) 230-18-18, www.bank.gov.ua/pmu

Поділіться своєю думкою