Банк Форум кредитує виробництво натурального хутра.

ТОВ “Лама” (м.Донецьк) отримало від АКБ “Форум” (м.Київ) кредит розміром $1,050,000 з коштів Кредитної лінії ЄБРР для малих та середніх підприємств строком на 5 років для закупівлі натурального хутра та обладнання з його обробки. Відсоткова ставка за кредитом складає LIBOR + 8% (близько 10% річних у дол. США).

ТОВ “Лама” входить до групи компаній Мідо Інтернешнл і займається обробкою натуральних шкурок по італійській технології для подальшого виготовлення хутрових виробів. На сьогоднішній день Мідо Інтернешнл є одним з лідерів на Україні у виробництві хутрових виробів для домашнього ринку та експорту.

Всього АКБ “Форум” профінансував 9 проектів з коштів Кредитної лінії МСП-2 на суму близько 5,5млн.дол. США. АКБ “Форум” активно використовує ресурси кредитної лінії, комбінуючи кредитування придбання основних засобів та оборотного капіталу в рамках однієї кредитної заявки.

В рамках Кредитної лінії ЄБРР для малих та середніх підприємств, станом на 21.07.2003 було прокредитовано 42 підприємства на загальну суму 32,8 млн. дол. США.
Умови кредитування: строк до 5 років, відсоткова ставка LIBOR+8%. Станом на 21.07.03 фактична відсоткова ставка для підприємств-позичальників складала 9.11% річних).

Додаткова інформація: ГУП НБУ, (044) 230-18-18

Поділіться своєю думкою