АКБ “Форум” кредитує прогресивні будівельні технології.

ТОВ “Альтіс-Гласс” (м. Київ) отримало від АКБ “Форум” (м. Київ) кредит у розмірі $620,000 з коштів Кредитної лінії ЄБРР для малих та середніх підприємств, терміном на 5 років для налагодження виробництва безпечного скла. Відсоткова ставка за кредитом складає LIBOR + 8% (близько 10% річних у дол. США).

ТОВ “Альтіс-Гласс” входить до групи компаній “Альтіс”, яка займається виробництвом склопакетів, алюмінієвих конструкцій та будівельних матеріалів для даху. Компанія брала участь у будівництві 5 супермаркетів “Billa”, Київського вокзалу, приміщень Українського Дому та Київської торгово-промислової палати.

Проект спрямований на організацію виробництва безпечного скла, яке використовується у виробництві меблів, автоскла та малих архітектурних форм (кіосків, зупинок, павільйонів, рекламних щитів та ін.). Безпечне скло є в 5-10 разів твердішим за звичайне, крім того при пошкодженні воно розбивається на маленькі безпечні гранули, якими неможливо порізатись.

Це вже другий проект, спрямований на виробництво прогресивних будівельних матеріалів, профінансований АКБ “Форум” в рамках Кредитної лінії ЄБРР МСП-2. Перший 5-річний кредит на суму $200,000, наданий в кінці 2001 року компанії ЗАТ “Центросталь-Домсталь”, був спрямований на організацію виробництва сталевого профілю для гіпсокартонних систем, армуючого профілю для систем металопластикових вікон та холоднокатаних профілів для каркасного будівництва.

ЗАТ “Центросталь-Домсталь” займається виробництвом та торгівлею металочерепиці, сталевим та вініловим сайдингом, мансардовими вікнами, сталевим профілем та іншими будівельними матеріалами.

Всього АКБ “Форум” надав 7 кредитів з коштів Кредитної лінії МСП-2 на суму близько 3,3 млн. дол. США. АКБ “Форум” активно використовує ресурси кредитної лінії, комбінуючи кредитування придбання основних засобів та оборотного капіталу в рамках однієї кредитної заявки.

В рамках Кредитної лінії ЄБРР для малих та середніх підприємств, станом на 04.02.2003 було надано кредитів 32 підприємствам на загальну суму 23,0 млн. дол. США.
Умови кредитування: термін – до 5 років, відсоткова ставка LIBOR+8%. Станом на 27.01.2003 фактична відсоткова ставка для підприємств-позичальників складала 9.34188% річних.

Поділіться своєю думкою