ЄБРР і ВАТ КБ “Надра” кредитують розвиток складських послуг мережі ТОВ “Комора-С”.

ТОВ “Комора-С” (м. Київ) отримало від ВАТ КБ “Надра” кредит розміром близько $1 млн. з коштів Кредитної лінії ЄБРР для малих та середніх підприємств. Кредит терміном на 5 років отримано для завершення реконструкції та закупівлі сучасного складського обладнання. Відсоткова ставка за кредитом складає LIBOR + 8% (близько 10% річних у дол. США).

“Комора-С” є одним із найбільших підприємств України з надання складських послуг, що відповідають суворим вимогам західних компаній. Клієнтами ТОВ “Комора-С” є “Procter&Gamble Ukraine”, “Kraft Foods Ukraine”, “Gillette Ukraine”, “SAVservice” та інші відомі фірми.

ТОВ “Комора-С” планує взяти участь у 2-му Конкурсі бізнес-проектів, що проводиться в рамках Кредитної лінії МСП-2, і змагатись за виграш знижки у відсотковій ставці.

Всього ВАТ КБ “Надра” видав 11 довгострокових кредитів з коштів Кредитної лінії МСП-2 на суму близько $10 млн.

Кредит ТОВ “Комора-С” є 30-м кредитом, виданим в рамках Кредитної лінії ЄБРР для малих та середніх підприємств. Загальна сума виданих кредитів з початку дії лінії склала 22 млн. дол. США (в 2002 році – 21 кредит на загальну суму $15 млн.)

Умови кредитування в рамках лінії МСП-2: строк до 5 років, відсоткова ставка LIBOR+8%. Станом на 17.12.02 фактична відсоткова ставка для підприємств-позичальників впала до 9.43% річних).

Поділіться своєю думкою