Зимовий велосипед Ktrak

Всі ми звикли вважати велосипед виключно літнім видом транспорту. Порушити тенденцію зважилися винахідники унікального зимового велосипеда Ktrak. На цій інновації можна побудувати успішний бізнес.

Ktrak являє собою цікаву конструкцію, яку можна прикріпити до абсолютно будь-якого стандартного велосипеда, попередньо знявши з нього колеса. Тобто замість переднього колеса встановлюється широка лижа, а замість заднього — спеціальний привід за типом гусеничного. Така система дає можливість велосипедисту безперешкодно пересуватися по глибокому снігу і льоду, а також з’їжджати з гірських схилів.

Заробити на подібному пристрої здатний навіть починаючий підприємець. Варіантів кілька. По-перше, можна продавати таке обладнання як в роздріб, через власну торгову точку, Інтернет і т. д., так і оптом, наприклад, у крамниці спортивних товарів. По-друге, можна організувати пункт прокату системи Ktrak, але такий бізнес відрізняється явною сезонністю. Оренда здатна стати вигідним справою, так як придбати обладнання у особисте користування по кишені далеко не кожному — воно коштує не менше 25 000 рублів. А ось взяти на прокат і насолодитися зимовою їздою на велосипеді зможуть абсолютно всі.

Щоб підприємницька діяльність розвивалася, необхідно зробити свого товару якісну рекламу. Зимовий велосипед вже відомий у кількох містах нашої країни і, як показала практика, користується великим успіхом у молоді. Тому у вигідності такого бізнес-проекту при правильному підході до його реалізації можна не сумніватися.

Поділіться своєю думкою