Зручна зарядка для електромобіля: інноваційні бізнес-ідеї, іноземні

Якщо ви є автоаматором, то напевно не раз замислювалися про покупку власного електромобіля. Машини такого типу завдають набагато менше шкоди навколишньому середовищу, ніж їх «колеги», які споживають бензин. Проте навіть у розвинених країнах власники таких авто нерідко змушені прикладати масу зусиль для пошуків місця зарядки свого залізного коня. Справа в тому, що потужності електричних заправних станцій часто вистачає лише на обслуговування 2-3 машин одноразово.

EverCharge — розробка, яка дозволить вирішити дану проблему. Новинка являє собою компактну станцію, обладнану поруч дуже цікавих опцій.

Станція здатна обслуговувати одночасно до 15 авто.

Також ведеться облік часу заправки для кожного з них. Машини, які поставили на зарядку давно, заряджаються повільніше інших. Також нові станції можуть фіксувати звички автовласників для того, щоб вирахувати, скільки часу можна витратити на зарядку.

Розробники вищевказаної новинки вважають, що дане технологічне рішення дозволить істотно підвищити попит на електромобілі, т. к. заряджати їх тепер стане набагато простіше і швидше, ніж раніше.

Поділіться своєю думкою