Зручна MP3-шапка

Багато любителі цілорічно слухати музику через навушники відмінно знають, наскільки цей процес ускладнюється в холодну пору року. Під шапкою навушники відмовляються нормально триматися, весь час випадають з вух, і їх доводиться постійно поправляти. Проблема меломанів усього світу була вирішена з появою унікальною шапки, оснащеної вбудованими навушниками. Високотехнологічний головний убір можна підключити до смартфону, планшету і будь-якого іншого приладу, в якому є вихід 3,5 мм

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Шапка має стандартні розмірні параметри. Еластичний матеріал, з якого вона виготовлена, дозволяє носити її не тільки дорослим, але й дітям — щільне прилягання до голови гарантовано. Виробник пропонує цільової аудиторії широкий вибір фасонів і забарвлень, тому у покупців є можливість підібрати головний убір до будь-якого образу і стилю одягу.

Навушники поміщені в спеціальний відсік. При необхідності їх можна легко витягти, щоб випрати шапку. Сьогодні геніальний винахід доступно для замовлення через Інтернет. Воно коштує в перерахунку на російську валюту близько 800 рублів. Ціна досить демократична, тому в попиті серед наших співвітчизників можна не сумніватися.

Share your thoughts