Знищувач часу

Унікальна ідея прийшла в голову дизайнеру-новатору Сюзані Хертридж. Дівчина придумала, як наочно продемонструвати людям протягом часу і незворотність цього процесу. Винахід Сюзаны, яке в народі вже охрестили знищувачем часу, матеріалізує догляд хвилин, годин і днів життя людини.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

У невеликий агрегат вставляється спеціальний календар, і «пекельна машина починає самовіддано і планомірно перетворювати паперові листочки в сміття. Пристрій не можна запустити або вимкнути такий кнопки в його конструкції просто не передбачено. Знищувач зупинити неможливо, як і саме життя.

Важко навіть припустити, які суми могли б заощадити організації, витрачають значні кошти на мотивацію своїх працівників та їх навчання з тайм-менеджменту. Варто лише придбати інноваційний пристрій, і співробітники наочно зможуть спостерігати, як цінні хвилини перетворюються в мотлох, який не підлягає відновленню. Швидше за все, велика частина з них не захоче надалі розтрачуватися на порожню балаканину і багатогодинні чайні паузи.

Винаходити впевнена, що її дітище здатне в найкоротші терміни навчити людей дорожити своїм часом і витрачати його з користю для себе і оточуючих. Сьогодні апарат випускається у великому форматі, але вже з’явилися ідеї створення його настільної версії.

Share your thoughts