Зняття графіті: бізнес-ідеї в маленькому місті, мінімальні вкладення, для початківців

Багато будинків в нашій країні розписані графіті. Для деяких районів це справжній бич, особливо в провінції. Мешканці розмальованих хат далеко не завжди готові оцінити такі прояви вуличного мистецтва. Багато намагаються вирішити проблему через ЖКГ, але ЖКГ далеко не завжди готовий допомогти. Їх можна зрозуміти — щоб відтерти графіті потрібні спеціальні засоби, які не завжди є в наявності в місцевих магазинах. Максимум на що готові працівники ЖКГ — відчистити стіну бензином або ізопропіловим спиртом, але іноді це веде до плачевних результатів. Наприклад, стіна може почати змінювати свій колір. Крім цього, використання бензину та ізопропілового спирту небезпечно для здоров’я.

Як ви бачите, проблема з наявністю графіті дуже актуальна, але її поки що не вирішують. При цьому рішення нескладне — для ефективної боротьби з настінними малюнками потрібні лише миючі засоби та хороший мийник. Ви можете непогано заробити, якщо відкриєте свою службу відмивання графіті.

Почати краще всього з реєстрації ІП. Це перше, що вам знадобиться, якщо ви будете укладати контракти з місцевими ЖКГ. Усі потрібні документи будуть готові приблизно за один-два тижні.

За цей час підшукайте пару хороших мийників. Їх доведеться навчити відмиванню графіті. У цьому є своя специфіка, але в цілому нічого важкого або принципово нового.

Тепер вибираємо кілька знаходяться неподалік ЖКГ і прямуємо до них зі своєю пропозицією. Покажіть їм, як ваші спеціалісти можуть прибирати графіті. Швидше за все, керівництво ЖКГ буде приємно здивоване. Постарайтеся укласти контракт на тривалий час, це буде зручно всім. Мешканці будинків та ЖКГ не повинні турбуватися про графіті. Просто робіть свою роботу якісно, так щоб її навіть не помічали. Ваші райони будуть дуже виділятися у порівнянні з розписаними графіті сусідськими районами.

Якщо ваші фахівці будуть добре виконувати свою роботу, незабаром про вашому підприємстві дізнаються по всьому місту. Прийде час розширити штат. За умови, що у вас немає конкурентів, ви зможете за рік «захопити» середній містечко.

Про прибутку: в середньому в місяць ЖКГ буде платити за 1-5 тисяч рублів за один будинок. У підсумку збирається досить значна сума. Якщо ви серйозно підійдете до справи, то швидко сколотите собі хороший бізнес.

Поділіться своєю думкою