Знімний велосипедний мотор

Ідея переобладнати велотранспорт у більш швидкохідне засіб пересування існує вже давно. І багато народні умільці вже вигадують різноманітні варіанти моторів, якими можна оснастити велосипед. Зробити із звичайного велика щось, наближене до мотоциклу, вирішив і американець Тімоті Каролін. Винахідник придумав унікальний швидкознімний моторчик, який дозволяє велосипедисту без праці підійматися на своєму «залізному коні» на найвищу гору.

Система електроприводу від Томаса Кароліна створена спеціально для кріплення до заднього колеса. У потрібний момент велолюбитель може швидко активувати гаджет і легко подолати крутий, важкий підйом.

«Дітище» американського новатора варто назвати унікальним хоча б тому, що його можна зняти і встановити буквально протягом декількох секунд. Електромотор компактний, важить мало і дуже просто забирається в стандартний туристичний рюкзак, не займаючи багато місця.

Акумуляторної батареї, якою оснащений мотор, вистачає надовго. А якщо допомагати велосипеда і крутити педалі, можна розвинути чималу швидкість.

Як показала практика, проект американця має величезні перспективи — його винаходом вже зацікавилися великі виробники велосипедного транспорту, а також туристи і велосипедисти-екстремали.

Share your thoughts