Знімний велосипедний мотор

Ідея переобладнати велотранспорт у більш швидкохідне засіб пересування існує вже давно. І багато народні умільці вже вигадують різноманітні варіанти моторів, якими можна оснастити велосипед. Зробити із звичайного велика щось, наближене до мотоциклу, вирішив і американець Тімоті Каролін. Винахідник придумав унікальний швидкознімний моторчик, який дозволяє велосипедисту без праці підійматися на своєму «залізному коні» на найвищу гору.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Система електроприводу від Томаса Кароліна створена спеціально для кріплення до заднього колеса. У потрібний момент велолюбитель може швидко активувати гаджет і легко подолати крутий, важкий підйом.

«Дітище» американського новатора варто назвати унікальним хоча б тому, що його можна зняти і встановити буквально протягом декількох секунд. Електромотор компактний, важить мало і дуже просто забирається в стандартний туристичний рюкзак, не займаючи багато місця.

Акумуляторної батареї, якою оснащений мотор, вистачає надовго. А якщо допомагати велосипеда і крутити педалі, можна розвинути чималу швидкість.

Як показала практика, проект американця має величезні перспективи — його винаходом вже зацікавилися великі виробники велосипедного транспорту, а також туристи і велосипедисти-екстремали.

Share your thoughts