Знімні підкови для коней

Тим, хто добре знайомий з тонкощами конярства, відомо, як важко підкувати коней і які незручності може приносити цей процес і самим майстрам, і коням. Австралійським фермерам вдалося вирішити цю проблему. Вони винайшли унікальну кінську взуття, яку можна надіти всього за кілька хвилин і також легко зняти.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Пристрій під назвою Megasus Horserunners являє собою міцні знімні підкови з вкрай зручною і надійною системою кріплення. Ці «черевики» відмінно виконують покладені на них функції, захищають копита і дають потужний амортизуючий ефект навіть при інтенсивному русі.

На розробку технології пішло близько 20 років. Все це час фермери спільно з групою вчених досліджували копита коней, переконуючись з кожним новим досвідом, що металеві підкови — це вже пережиток минулого. Залізо згубно впливає на сухожилля і зв’язки тварини, які постійно знаходяться в напрузі. Можна сказати, що класично підкована кінь носить гіпс.

Megasus Horserunners — конструкція гнучка й податлива. Щоб її закріпити, не треба використовувати цвяхи — для цього існують спеціальні безпечні ремені. Кріплення пройшли безліч випробувань, вони схвалені компетентними органами і запатентовані. Проектом вже вдалося зібрати необхідні кошти для запуску знімних підков у виробництво, і перші примірники вже радують своїх власників. Немає сумнівів у тому, що й вітчизняним коняра черевики Megasus Horserunners суттєво полегшать життя.

Share your thoughts