Знайомства з допомогою селфи: бізнес-ідеї для початківців, іноземні, інноваційні ідеї

У Швеції створено оригінальний сайт знайомств 7heaven. Справа в тому, що всі користувачі цього сайту повинні суворо виконувати встановлені правила. Так, на цьому сайті встановлений строк придатності для фотографії.

Кожні шість годин ваша фотографія на 7heaven повинна оновлюватися.

При цьому виставлено повинно бути не просте фото, зроблене навіть професійним фотографом. Допускаються виключно останні ваші селфи. Тільки при виконанні даних обов’язкових умов ви отримаєте доступ до сайту і до профілів.

Таким чином сервіс знайомств бореться з ботами і фальшивими аккаунтами, настільки поширеними останнім часом. Адже все частіше молоді представники прекрасної статі виставляють головним фото свого профілю не власну фотографію, а зображення свого типажу, тобто знайдене в інтернеті фото «схожою дівчата».

Саме тому, борючись з шахрайством, 7heaven і завів такі суворі правила, незважаючи навіть на можливе порушення прав людини. Адже ще не всі користувачі інтернету озброєні смартфонами, з допомогою яких вони можуть із завидною регулярністю оновлювати фото своїх профілів.

Поділіться своєю думкою