Знайдено ліки від ісламофобії? : іноземні бізнес-ідеї

Не так давно стало відомо про винахід таблетки, застосування якої дозволяє людині позбутися стереотипів…! Названа новинка «Исламофобин». У її розробці були задіяні члени CAIR. Як зрозуміло з назви, диво-пігулка дозволяє позбутися від страху, випробовуваного перед ісламом і всім, що з ним пов’язано. Детальніше про це — нижче.

Зрозуміло, це всього лише жарт, придумана в рамках акції, спрямованої на боротьбу зі страхом перед ісламофобією.

Звичайно ж, «Исламофобин» існує в реальності. Однак це не більше, ніж звичайна жуйка. Розчаровані? Але можливо CAIR варто було б похвалити за креативність та почуття гумору. Костюм Супермена не наділяє людей здатністю літати. Однак попит на нього не падає вже протягом багатьох років.

Співробітники служби вважають, що «Исламофобин» дозволять американським громадянам поглянути на свої страхи під іншим кутом, і проблема, якщо і не перетвориться в жарт, то стане менш гострою. Через слабкої обізнаності американців про особливості ісламу, сьогодні в країні спостерігається швидке зростання рівня ісламофобії і будь-якого мусульманина можуть сприймати як потенційного терориста. Ця обставина позначається на обстановці в країні аж ніяк не кращим чином.

Поділіться своєю думкою