Зміїний масаж

Які тільки хитрощі не використовують сучасні представники СПА-індустрії, щоб залучити максимальну кількість клієнтів! У хід йдуть не тільки вже звичні лікувальні грязі, мінеральні води, банні процедури, водорості, але і різна екзотика у вигляді п’явок, равликів і навіть змій. Останніх представників фауни взяли на озброєння косметологи ізраїльської клініки під назвою ADA BARAK’S CARNIVOROUS PLANT FARM. Вони пропонують усім охочим зробити унікальний у своєму роді зміїний масаж.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

У більшості людей змії, що повзають по їх тілу і обличчю, при одній думці про це викликають дикий жах. Але насправді все виявляється не так вже й страшно. Навпаки, масаж зміями характеризують як досить приємну процедуру. Звичайно, якщо не думати про масажистів!

Для масажу, природно, підбираються абсолютно безпечні рептилії, які не тільки не отруйні, але і просто не кусаються. Змійки мирно повзають по людині, а той, у свою чергу, поліпшується кровообіг і лимфоток, зникають головні болі, тонізуються шкірні покриви, зміцнюються м’язи. Клієнти ізраїльських косметологів після проходження процедури в один голос заявляють, що змії розслаблюють.

Оцінюється за 20-хвилинний зміїний релакс в 80 доларів. І, треба відзначити, що бажаючих випробувати на собі такий нестандартний СПА-догляд стає тільки більше. Можна не сумніватися, що й наші співвітчизники захочуть випробувати змій в справі!

Share your thoughts