Зміна прізвища після заміжжя

Як відомо, у більшості країн жінка після вступу в шлюб бере прізвище чоловіка або, як варіант, залишає подвійну, тобто свою і чоловіка. Цей факт потім доставляє масу незручностей, адже бюрократичної тяганини і багатогодинних простоювань в чергах «компетентних» організацій не уникнути. Позбутися від усіх труднощів дають можливість заповзятливі канадські стартапери. Всім бажаючим і нужденним вони пропонують взяти турботи про заміну документів на себе.

Зв’язок з клієнтами здійснюється через офіційний сайт компанії в інтернеті. Користувач реєструється, вводить свої персональні дані, заповнює всі необхідні форми, а після цього чекає кілька днів. Співробітники компанії i’m a mrs (я заміжня) готують усю необхідну документацію і привозять її прямо додому клієнтці, доповнюючи точними інструкціями щодо відправлення у відповідні установи.

Стандартна послуга оцінюється в 30 доларів, але є ще преміальний варіант вартістю 50 доларів, який включає деякі додаткові послуги. Які саме, клієнт вибирає сам з наданого йому переліку.

Цікаво, що послугу можна придбати не тільки для себе, але і в якості весільного подарунка для нареченої. Можна не сумніватися, що російські новоспечені дружини по достоїнству оцінять переваги такого сервісу!

Поділіться своєю думкою