Зігріваючий рюкзак

І ще один бізнес-проект, спрямований на туристичну цільову аудиторію, зумів реалізувати японський інженер-новатор Кім Янгву Чи. Молодий чоловік є великим шанувальником турпоходів і відпочинку на природі, особливо в горах, тому йому чудово відомо, що мандрівники часто стикаються не з самими приємними погодними умовами. На цей випадок Кім Янгву вирішив створити унікальний зігріваючий рюкзак, і задум здійснився дуже швидко.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Винахідник назвав своє дітище «сонячний рюкзак», і таке найменування невипадково. Справа в тому, що гаджет вбудовані сонячні батареї, які здатні акумулювати тепло, а потім віддавати його власнику сумки, при необхідності.

Сонячна батарея — це не єдина важлива частина конструкції. Рюкзак також оснащений особливим круговим патрубком, призначеним для рівномірного розподілу теплового ресурсу.

Крім підвищеного функціоналу, «сонячний рюкзак» володіє ще і дуже стильним дизайном, який вже по достоїнству оцінили на великих виставках інноваційних технологій. Найближчим часом винахідник планує налагодити масове виробництво свого туристичного ноу-хау.

Share your thoughts