«Жива» плитка

Всі ми звикли до статичним оздоблювальним матеріалам, наприклад, до кахлю або шпалер, малюнок яких не змінюється з плином часу, а тільки тьмяніє і вицвітає.

Так було раніше, але зараз на ринку з’явилося нове рішення — жива плитка, всередині якої барвисті рідкі наповнювачі перетікають і змінюють малюнок поверхні. Варто лише торкнутися її і милуватися розмаїттям барвистих хвиль.

З допомогою живої плитки можна оформити не тільки підлоги, але і меблі, наприклад, зробити стільницю або фасад шафи.

З чого складається плитка?

Це інноваційне виріб являє собою своєрідний пластиковий сендвіч з начинкою з рідкого наповнювача. На міцну основу з амортизаційного матеріалу наносять світловідбиваюче покриття. Далі накладають шар з міцного пластику, зовнішнім ж покриттям служить зносостійке скло або полікарбонат. Середину заповнюють двокомпонентним гелевим з’єднанням, яке і дозволяє домогтися зміни малюнка на плитці.

При дотриманні технології та використання якісної сировини «жива» плитка може служить до 50 років, крім тривалого терміну експлуатації у цієї дизайнерської знахідки є безліч позитивних властивостей: наприклад, вона надає заспокійливу дію на психіку і амортизаційний ефект при ходьбі.

Саме з цієї причини «жива» плитка використовується в американських лікарнях, реабілітаційних установах і на танцполах.

Привабливий і креативний зовнішній вигляд дозволяє використовувати її і в нічних клубах, і в дитячих центрах.

Так що можна сміливо сказати, що жива плитка практично не має вад, з мінусів можна назвати тільки високу ціну і складність виробництва.

Поділіться своєю думкою