Жилет для слабочуючих

На допомогу людям з складними захворюваннями приходять сучасні технології. Так, для слабочуючих членів нашого суспільства був створений унікальний жилет, який допомагає інвалідам по слуху впевненіше почувати себе в цьому світі.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Натільний конструкція оснащена безліччю датчиків і сенсорів, які здатні перетворювати шуми в вібрації різної інтенсивності. Таким чином людина, абсолютно позбавлена слуху, має можливість «відчувати» звуки.

Функціонує жилет за допомогою смартфона, з яким зв’язується за допомогою спеціального мобільного додатку. Мікрофон гаджета вловлює звучання навколишнього середовища в найдрібніших деталях і надсилає отриману інформацію до датчиків жилетки по каналу Bluetooth. Після цього в роботу включаються механізми, які посилають вібраційні сигнали на область спини і грудей користувача «розумного» предмета гардероба.

Тестування приладу під назвою VEST пройшло успішно. Випробування проводилися на чоловіка 37 років, який страждає глухотою. В ході ретельних перевірок було встановлено, що випробуваний почав розуміти сигнали, які посилає йому жилет, вже через 5 днів щоденного носіння. Тобто такого короткого терміну недостатньо для того, щоб мозок адаптувався до нових відчуттів і навчився їх розпізнавати.

Конструкцію ще не можна назвати досконалою, але вже зараз зрозуміло, що у цього винаходу — успішне майбутнє.

Share your thoughts