Журнальний столик на повітряних кулях

Предмети інтер’єру та меблювання, мають незвичайний дизайн, завжди користувалися популярністю і цінувалися досить високо. Теж саме відбулося і з проектом англійського дизайнера Крістофера Даффі. Креативщик створив унікальний кавовий столик, при одному погляді на який, створюється враження, що меблі ось-ось підніметься в повітря і відлетить. Такого ефекту вдалося досягти за допомогою унікального дизайну.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Справа в тому, що верхня частина столу (тобто, кришка) абсолютно прозора. Виконана вона з високоміцного скла і має м’які, округлі форми. А ось підставка під цю стільницю зроблена у вигляді кількох повітряних куль. Їх вигляд настільки реалістичний, що не залишається сумнівів: кульки зараз розлетяться, і скло неодмінно розіб’ється.

Насправді, це лише вміло приготовлена ілюзія. Столик під назвою Up Ballon Coffe Table нікуди летіти не збирається. Роль мотузочки для кульок грають хаотично скручені сталеві прути, так і самі кулі виготовлені з металевого композиту. Весь секрет криється в грамотно підібраній гамі, що створює уявну легкість.

Висота ніжок столу — 50 см, а діаметр скляної стільниці — 120 див. Крістофер Даффі відомий тим, що виготовляє свою меблі тільки вручну, за допомогою своєї команди майстрів. Тому оцінюється цей дизайнерський столик недешево — в 7800 фунтів. І, треба сказати, попит на роботи дизайнера дуже великий. При цьому ідея досить проста, і реалізувати її у нас в країні не складе праці. Благо, умільців в Росії чимало.

Share your thoughts