Жіночий банк

Навіть у сучасному світі чітко простежується тенденція не дуже поважного, а часом навіть зневажливого ставлення до жінок, які намагаються утвердитися у фінансовій сфері. Ось чому багато чоловіків упевнені, що представниці прекрасної статі не розбираються у фінансах і банківських операціях. Такі забобони, в свою чергу, сильно впливають на жіночу психіку, і багато дами просто бояться демонструвати свої здібності, побоюючись «програшу» і насмішок. Несправедливість вирішили виправити творці унікального жіночого банку під назвою «Tanzania women’s Bank».

Банківська установа призначено винятково для дівчат, жінок, бабусь. Ці клієнти банку мають першочергове перевагу, хоча і чоловіків тут теж обслуговують, якщо ті виявляють бажання. Але пріоритет віддається саме прекрасній половині людства. Банківська мережа адаптована виключно під жіноче мислення, і працюють у ній теж тільки жінки.

Прийшовши в «Tanzania women’s Bank», клієнтки відразу розуміють, що тут сприймають всерйоз. Фахівці установи відповідають на всі питання, допомагають з проведенням будь-яких операцій і дають докладні інструкції самим доступним мовою. До речі, консультують тут не тільки по внесках і кредитах. У банку є особливий співробітник, який носить горде звання бізнес-консультанта. Він надає підтримку жінкам, які вирішили відкрити свою справу.

Думається, що такий проект був би дуже актуальний в нашій країні!

Поділіться своєю думкою