Зелений кроссінг: бізнес-ідеї для жінок, иннностранные, інноваційні ідеї

Популярність буккросінгу стрімко падає. І це притому, що ще дуже багато людей, особливо старшого покоління, абсолютно нічого не чули про це явище. Його суть, якщо коротко, ділитись книгами з незнайомими людьми. Для цього томик залишають в публічному місці, і якщо хтось зацікавиться його змістом, він може взяти книгу собі, почитати, а потім таким же чином передати її (або якусь іншу) іншому.

Зараз у тренді посткроссінг, одним з головних напрямків якого стала безоплатна передача «живих листівок». Останні являють собою вітальні картки, від «звичайних» відрізняються лише матеріалом, з якого вони виготовлені — це не проста щільний папір, а насіння, оброблені за технологією імпрегнування. Таку листівку можна посадити в горщик, і з неї щось виросте. Як правило, — квіти.

Прихильники зеленого кроссинга посилають «живі листівки» (розписуються вручну) незнайомим людям. Батьківщина нового захоплення — Франція.

Новий тренд позитивно позначається на бізнесі виробників нового еко-товару, які вже є у всіх цивілізованих країнах, включаючи Росію (місцевий стартап CardStory робить «живі листівки» не тільки з насіння квітів, але і трав, і навіть овочів).

Поділіться своєю думкою