Здоровий бізнес на зеленому луці: бізнес-ідеї в маленькому місті, мінімальні вкладення, для початківців

Зелена цибуля не дарма так шанований в народі: це справжнє джерело вітамінів. Його вживали ще жителі древнього світу — з Азії він прийшов у Древній Єгипет, де йому стали поклонятися. Стародавні греки стали використовувати його як ліки від багатьох хвороб. Воїни і спортсмени намазували їм своє тіло для додання сили. У Стародавньому Римі цибулю вживали вже всі стани.

На Русі корисні властивості цибулі були відомі в XII столітті. І по сей день найпоширенішою рослиною в Росії, уживаних у їжу, є зелений лук.

Ранньою весною людський організм, виснажений відсутністю природних вітамінів, знаходить для себе сильну підтримку у вживанні зеленого цибулі, містить велику кількість вітамінів і корисних речовин. Саме тому вже з кінця лютого-березня ми з такою радістю починаємо активно вживати його в їжу.

Тому бізнес з вигонці зеленого цибулі може бути дуже затребуваним і прибутковим.

Однак майте на увазі, що такий бізнес вимагає достатньої капіталовкладення:

  • По-перше, необхідна теплиця для вирощування рослини.
  • По-друге, потрібні чималі кошти на закупівлю насіння, а також на оплату спожитої електроенергії

Не забувайте, що зелена цибуля — швидкопсувний продукт, саме тому його збут найкраще налагодити, уклавши договори з оптовими покупцями. Розраховано: рентабельність вирощеного в теплиці зеленого лука не перевищує 30%. Для початку бізнесу, не враховуючи вартість теплиці, може знадобитися до 100 тис руб. При цьому не можна сподіватися, що витрати окупляться в кращому випадку менш ніж за півроку.

Поділіться своєю думкою