Здача в оренду дитячих приналежностей батькам-мандрівникам

Компанія Babyerge запустила новий стартап. Співробітники фірми розробили унікальний у своєму роді мобільний сервіс, який дає можливість батькам маленьких дітей замовити для своїх чад всі необхідні приналежності — коляски, ліжечка, автокрісла та інше.

Інтерес ця бізнес-ідея викликає тому, що зробити замовлення батьки можуть в онлайн-режимі, перебуваючи в різних точках Америки.

Останнім часом великою популярністю користуються подорожі з маленькими дітьми, тому дуже важливо забезпечити їм комфорт навіть в умовах готелю.

Якщо сім’я туристів вирішила зупинитися в одному з регіонів, в якому діє сервіс від Babyerge, то фахівці компанії після здійснення замовлення доставлять все необхідне в готельний номер. При чому, замовлення можна зробити заздалегідь, до приїзду гостей кімната буде вже повністю мебльована та обладнана у відповідності з потребами дитини.

Після того, як сім’я виїжджає з готелю, співробітники компанії самостійно розбирають і виносять всі замовлені раніше речі.

Новатори кажуть, що таким чином хочуть зробити побут молодих батьків, охочих не припиняти активний спосіб життя після народження дитини, максимально легким, адже тепер немає необхідності тягати за собою всюди важкі і великогабаритні предмети для діточок. Поки сервіс працює тільки на території США, але в планах — відкриття філій в інших країнах світу.

Поділіться своєю думкою