Здача дитячих квадроциклів в оренду

Прекрасним починанням для розвитку власного бізнесу може стати реалізація не занадто оригінальною, але дуже прибутковою ідеї здачі в оренду квадроциклів для самих маленьких членів суспільства. Прибутковим є цей бізнес із-за значних розмірів цільової аудиторії. Далеко не кожна сім’я може дозволити собі придбати дорогу машину-мотоцикл на 4-х колесах, але покататися і отримати здорову частку адреналіну і позитивних емоцій хоче, без сумніву, кожен.

Ось на цьому потрібно ґрунтуватися, відкриваючи справу за оренду квадроциклів.

Для початку достатньо придбати пару невеликих агрегатів і облаштувати майданчик для катання. Це може бути територія поруч з дитячими садами і школами. Катати дітей на квадроциклі можна у міському парку культури і відпочинку, розважальних центрах та інших місцях зі значною дитячої прохідністю.

Ціна такої послуги коливається в межах від 100 до 150 рублів за 10 хвилин їзди. Тобто, шляхом нескладних підрахунків можна визначити вартість часовий оренди і встановити, що витрати на одну модель квадроцикла окупляться вже через тиждень.

Набагато вищим буде прибуток, якщо молодий підприємець виділить додаткові кошти на придбання різних моделей дитячої техніки.

До речі, подібний бізнес можна побудувати і на послуги оренди квадроцикла для дорослого населення, але витрати на початковому етапі будуть істотно вище.

Поділіться своєю думкою