Збір і збут лікарських трав

Хочете почати бізнес, але не маєте гідного стартового капіталу? Тоді ця бізнес-ідея для вас! Солідний дохід можна отримати від збору та продажу цілющих трав’янистих рослин, яких, як відомо, в Росії-матінці предостатньо. Головне — уважно вивчіть цю тему.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Заготівля лікарських трав починається у весняно-літній період. Зрізати рослини необхідно дуже акуратно, щоб не пошкодити їх цілющі частини (коріння, стебла, листя, суцвіття і т. д.). Не переплутайте одні види представників флори з іншими — це дуже важливо! Змішання призведе до того, що всі ваші зусилля виявляться марними.

Сушити трави потрібно правильно. Якщо не знати технологію, можна просто позбавити рослину корисних властивостей. Вибирайте для сушіння добре провітрювані приміщення (горище, веранда тощо). Важливо, щоб на території для розміщення трав відсутні різкі сторонні аромати.

Асортимент лікарських рослин, придатних для заготівлі і затребуваних в народній медицині, досить широкий. Таку продукцію обожнюють міські жителі — ароматні цілющі трави відмінно продаються на ринках. Але це далеко не єдиний канал збуту. Тому перша прибуток не змусить себе чекати. Варто тільки спробувати!

Share your thoughts