Збір дорогоцінних металів старої електроніки: бізнес-ідеї в маленькому місті, мінімальні вкладення, для початківців

Загляньте на горище, гараж або комору: багато там залишилося техніки часів СРСР? Якщо так, сміливо відкривайте свій бізнес!

У радянський час виробники техніки задіяли дорогоцінні метали для виробництва мікросхем і радіодеталей. З-за старих технологій виробникам доводилося готувати техніку золотом, сріблом та платиною, замінити дорогоцінні метали було нічим.

Починати варто з телевізорів та радіоприймачів. Подивіться в своїх покладах — на балконі, в коморі. Якщо ваші запаси порожні, пройдіться по родичам і друзям. Одні віддадуть старий телевізор безкоштовно, лише б позбутися від мотлоху. Інші попросять щось взамін — запропонуйте символічну суму в 100 — 200 рублів. Пошуки техніки і проведіть на сайтах з оголошеннями: за невеликі гроші багато хто намагаються «скинути» агрегати. Особливо уважно поставтеся до сільським жителям: вони можуть виявитися володарями раритетної «золотий» техніки, і будь-100 рублів їм зайвими не будуть.

Найбільший вміст дорогоцінних металів — в транзисторах, резисторах, конденсаторах та мікросхемах. Кілограм конденсаторів зеленого кольору серії КМ5 Н30 коштує 80 000 рублів. Серію КМ 5D зеленого кольору перекупники куплять за 50 000 рублів.

Мікросхема піде за 100 — 1 000 рублів. Найбільш дорогі мікросхеми 140, 155, 170, 172, 544, 574 — за них можна виручити більше 1 000 рублів. Вартість одного роз’єму може доходити до 1 500 рублів. Менш затребувані перемикачі, реле і термопари.

Причому, ціни у кінцевого споживача буде вище, адже перекупники скуповують товар дешевше, щоб потім зробити накрутку в 200-300%.

Для успіху в цьому бізнесі вивчіть старі моделі телевізорів і радіоприймачів та ціни на деталі. Це допоможе вам уникнути помилок і почати скуповувати цінні речі. Наприклад, резистор коштує всього 15 рублів. Чи варто витрачати сили для нього одного? Ще одне вміння, яке вам знадобиться — акуратно розібрати техніку. Непотрібні деталі відвезіть на звалище.

Початкові вкладення складуть всього 4 000 рублів — на перші викупи техніки і бензин. А незабаром бізнес почне приносити непоганий дохід: до 50 тисяч рублів на місяць — кінцева цифра залежить від вашого терпіння.

Поділіться своєю думкою