Завод з переробки яєць

Продукти, що отримуються в результаті переробки яєць, користуються величезним попитом. Найпопулярнішими з них є яєчний порошок, різноманітна заморожена яєчна продукція, сухий омлет і т. д. Невеликий завод, що спеціалізується на переробці яєць, здатний стати успішним бізнес-проектом для починаючого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку чітко визначте, що саме ви хочете виготовляти. Від асортименту залежить підбір обладнання. Виробничий цех повинен бути впорядкований, мати всі необхідні комунікації, в тому числі якісну вентиляційну систему і постійний доступ до чистої води. Завод створюється у відповідності з вимогами СЕС.

Для ефективної роботи потрібно закупити полуавтоматизированную виробничу лінію. Коштує таке обладнання кілька мільйонів рублів (в залежності від технічних характеристик). Для реалізації проекту буде потрібно не менше 8 мільйонів рублів.

Рентабельність будь-якого напрямку бізнесу з переробки яєць дуже висока, а якщо вам вдасться охопити відразу кілька таких напрямків, то терміни окупності знижуються до мінімуму. У будь-якому випадку, беззбитковість і стабільна прибуток забезпечені. Головне — знайти хороших постачальників і грамотно організувати канали збуту готової продукції.

Share your thoughts