Заварити чай допоможе Wi-Fi

На краудфандингової платформі Kickstarter запущений проект по виробництву нового «розумного» гаджета, керованого за допомогою Wi-Fi — чайника Qi Aerista. Розробники унікального приладу створили шість програм, що дозволяють правильно заварювати всі основні класичні типи китайського чаю: зелений, жовтий, білий, темний, чорний і улун чай з молоком.

При цьому напої можуть бути приготовані як в гарячому, так і в холодному вигляді.

Тепер у вас з’явилася можливість, не піднімаючись з дивана, отримати досконалий напій у відповідності з запатентованою технологією приготування традиційного китайського чаю. Для цього потрібно всього лише скористатися віддаленим керуванням, що дозволяє навіть встановити температуру води з точністю в один градус і таймер заварки з точністю до 1 секунди, вказавши відповідну для обраного сорту програму.

Завдяки розумному чайнику Qi Aerista з цього часу виключається проблема недостатнього або надмірного заварювання. Управляти гаджетом дуже просто — достатньо підключити до свого смартфону відповідне мобільний додаток.

До 16 грудня чайники Qi Aerista, виконані в двох кольорах, можна купити за ціною $ 99 за один гаджет. З червня 2017 року заплановано продаж чайників Qi Aerista по всьому світу за ціною $ 239.

Поділіться своєю думкою