заснування школи брендингу

Розвиток інтернет-маркетингу відбувається ударними темпами. Сьогоднішні користувачі всесвітньої павутини все частіше здійснюють онлайн-покупки на спеціально призначених для цієї мети ресурсах. Тому кількість компаній, що бажають реалізувати свої товари через інтернет-простір, неухильно зростає. Але далеко не всі молоді фірми мають гідний імідж, а їх засновники не знають, з якого боку підійти до створення оригінальною і привабливою зовнішньої оболонки свого підприємства.

Брендинг — це відносно новий напрямок, творці якого моргніть підприємцям-початківцям зробити їх бренд упізнаваним. І на цьому можна побудувати прибутковий бізнес без значних інвестицій (від 200 до 300 тисяч рублів).

Спочатку потрібно взяти в оренду приміщення, в якому будуть проходити уроки брендингу. Навчальний простір доцільно обладнати за останнім словом техніки (електронними дошками, планшетами і т. д.). Подбайте про наявність зручних меблів.

Після підбору і оформлення приміщення необхідно зібрати команду професіоналів, здатних навчити азам брендингу, а це сьогодні досить складно. Хороший веб-дизайнер і маркетолог коштують недешево. До того ж доцільно мати в штаті співробітників професійного психолога.

Цільова аудиторія проекту дуже обширна. Це не тільки нові компанії, але й індивідуальні підприємці, що виробляють щось своїми руками і бажають зробити своє ім’я брендом.

Навчання, як правило, триває від 1,5 до 2 місяців. Вартість повного курсу залежить від цінової політики регіону, у якому відкривається школа брендингу. Термін окупності вкладень — 6 місяців. Стабільний щомісячний дохід — 100 000 рублів.

Поділіться своєю думкою