Зарядіть телефон від сонця: іноземні бізнес-ідеї

Острів Самос вже давно став перевалочним пунктом для біженців, бажаючих потрапити звідси в країни Європи. Нерідко тут можна побачити людей, що вишикувалися у велику чергу. А коштують вони для того, щоб зарядити свої мобільні телефони перед подальшим подорожжю.

Станцію для зарядки телефонів, що працює від сонячних батарей винайшли студенти Единбурзького університету. А все почалося з того, що колись один із них побачив натовп біженців на згаданому острові. Хтось із присутніх намагався додзвонитися на батьківщину, хтось намагався завантажити гугл-карту для позначення подальшого маршруту. Однак у більшості біженців телефони були розряджені.

Так і з’явилися зарядні модулі, названі «Надією».

Правда, сьогодні таких існує лише 2 штуки, але це тільки початок.

Кожен модуль може заряджати до 240 пристроїв на добу при одночасній зарядці дюжини пристроїв. Обнадіює молодих винахідників те, що проект викликав бурхливе схвалення з боку уряду Греції. Ще б пак, адже цей проект, по суті, є не тільки можливістю допомогти біженцям, але і не вимагає залучення традиційних джерел живлення. Все, що потрібно для роботи модуля — це сонце.

Поділіться своєю думкою