Заробляємо на шпаргалках

Як відомо, шпаргалками користувалися і продовжують користуватися студенти і школярі усього світу. Але не кожному до душі сидіти над виготовленням таких «помічників». Пропонуючи свої послуги по виробництву шпаргалок, можна отримати чималий дохід без істотних вкладень.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для реалізації проекту вам знадобиться комплект обладнання у вигляді комп’ютера з доступом в Інтернет і принтер. Додатково варто придбати особливі фосфорилюють чорнило. В даному роді діяльності підприємцю не обійтися без таких якостей, як посидючість, терплячість, вміння працювати з великими обсягами інформації, креативність, комунікабельність.

Бізнес на шпаргалках відмінно підходить для самих винахідливих студентів, бажаючих заробити на «собі подібних». До роботи можна залучити таких же активних друзів і товаришів. Сучасні методи створення шпаргалок сильно відрізняються від тих, що були кілька десятиліть тому. Сьогодні вручну їх практично ніхто не пише. На допомогу приходять високі технології. Якщо всю необхідну інформацію роздрукувати на чистому аркуші паперу особливими фосфоресціюючими чорнилом, то текст буде проявлятися тільки в тіні від долоні. А чистий з вигляду паперовий аркуш для чернетки приносити на іспити і заліки не забороняється!

Шпаргалки можна створювати по самим різним науковим дисциплінам. Отримавши певний замовлення та виконавши його, обов’язково зберігайте копії набраних вами текстів — їх можна буде перепродавати іншим клієнтам, яким належить здавати аналогічний іспит.

Додатково можна пропонувати цільової аудиторії послуги «диктора». Тобто ви здаєте в оренду клієнту мініатюрну мобільний гарнітуру, а потім з її допомогою просто зв’язуєтеся з ним і диктуєте відповідь на поставлене питання. Звичайно, завжди існують ризики, тому обговорюйте ці питання з замовниками заздалегідь!

Share your thoughts