Заробіток на відкриття міні-футбольного поля

Футбол — улюблена гра всіх чоловіків. З дитинства хлопчики люблять стояти у воротах і забивати голи. Чоловіків приваблює в цій грі можливість з користю для здоров’я активно проводити час, що гарантує хорошу фізичну форму.

Проте в нашій країні ще недостатня кількість футбольних полів, тому бізнес з надання в оренду спеціального майданчика для гри може бути прибутковим.

Якщо вам вдасться переконати міську адміністрацію в тому, що футбольне поле ви плануєте безкоштовно надавати для соцпроектів, для тренувань спортивних секцій, то ви тим самим заручитися підтримкою керівництва і зможете за невисокою ціною орендувати ділянку землі для вашого проекту неподалік від центру міста.

Для будівництва футбольного міні-поля необхідний ділянку в 900 кв. м, при цьому 800 кв. м піде безпосередньо під поле, а на решті площі потрібно буде побудувати допоміжні приміщення із роздягальнями та душовими.

Реалізація проекту вимагає інвестицій у розмірі 1,2 млн руб. На ці гроші необхідно буде закупити будматеріали для зведення інфраструктури футбольного поля — побутовки, душових кабін -, провести комунікації, а також оснастити поле прожекторами, які необхідні для тренувань в темний час доби.

Вартість оренди міні-поля становить щонайменше 1 тис. руб. в годину. Згідно з розрахунками, за сезон вдасться отримати прибуток близько 400 тис. руб. Таким чином, стартовий капітал окупиться за перші три роки функціонування спортивного майданчика.

Поділіться своєю думкою