Заробіток на розписі гаджетів

А ви коли-небудь чули про таку техніку розпису різних предметів, як аерографія? Ні? Тоді вам варто про неї дізнатися, бо, як вона, до всього іншого, є ще і дуже перспективним видом бізнесу.

Основним плюсом такої діяльності є те, що вкладати доведеться всього лише 20 000 рублів, а ось рівень вашого щомісячного доходу може доходити до позначки в 100 тисяч і навіть більше. Зокрема, якщо говорити саме про аерографії гаджетів.

У ролі своєрідних мольбертів для нанесення різних зображень можуть виступати ноутбуки, телефони та інші пристрої в залежності від бажання клієнта. Достатньо лише вибрати малюнок, підготувати гаджет, забезпечивши захист екрану і клавіатури. Далі потрібно нанести малюнок. Більш детальну інструкцію можна без зусиль знайти в мережі.

Перше, що потрібно придбати — аерограф. Вартість його, за мінімальними підрахунками, становить приблизно 5000 рублів. Вартість всіляких витратних матеріалів у свою чергу складе близько 18 000 рублів.

Що ж стосується ціни за нанесення малюнка, вона складає від 5 до 20 тисяч рублів. Таким чином, всі зроблені витрати окупаються вже з перших днів роботи.

Поділіться своєю думкою