Заробіток на релігійному туризмі

Тури по святим місцям — популярне сьогодні напрям. Провести дозвілля з користю для тіла і душі бажає все більше громадян нашої країни. З цією метою багато мандрівники вирушають в найвіддаленіші куточки Росії, а жителі російської глибинки можуть отримати хороший прибуток.

Якщо ви — житель сільської місцевості або маленького периферійного містечка, то, швидше за все, вам добре відомі місцеві святині — монастирі, церкви, собори, джерела і т. д

Аби зацікавити туристів з інших міст і навіть країн, вам просто необхідно скласти цікаву програму поїздки, добре продумати маршрути прямування.

Також для проведення екскурсій знадобиться відповідний транспорт. Купівля мікроавтобуса — це єдине, на що доведеться витратитися починаючому бізнесменові. Все інше — це результат напруженої роботи мозку.

Щоб просунути свою пропозицію в маси, не обійтися без хорошої реклами. Для цих цілей відмінно підійде Інтернет. Можна створити власну групу в соціальних мережах, розповісти докладніше про поїздку, прикласти цікаві фотографії.

Далі, коли збереться перша група бажаючих, необхідно призначити з ними зустріч і приїхати за ними до призначеного часу. Зазвичай, місцем збору вибирають автовокзал або аеропорт.

Якщо починаючого підприємця бентежить духовна сторона питання, на це варто подивитися з іншого ракурсу: ви допомагаєте людям доторкнутися до прекрасного, і в цьому немає нічого поганого.

Поділіться своєю думкою