Заробіток на принтшопах

Якщо ви мрієте відкрити власний бізнес, але стартовий капітал не дозволяє діяти з розмахом, зверніть увагу на можливості заробітку в Інтернеті. Наприклад, відмінні перспективи підприємцю відкривають спеціалізовані онлайн-майданчики під назвою принтшопы.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Такий проект ідеально підходить тим, хто володіє навичками веб-дизайну і володіє художнім талантом. Ідея полягає у створенні унікальних кольорових або чорно-білих малюнків (принтів) та їх продажу. Щоб домогтися успіху, бажано налагодити співпрацю з великими компаніями, які купуватимуть ваші принти великими партіями. Благо, у Всесвітній павутині можна знайти безліч фірм, що займаються дрібним виробництвом, наприклад, виготовленням унікальних майок, кухлів, прикрас на замовлення. Клієнт такої фірми сам вибирає, як має виглядати майбутній виріб, а для залучення широкої цільової аудиторії необхідно створити великий каталог варіантів дизайну. Ось тут-то і потрібні принти, які ви будете виготовляти і продавати.

Якщо вдасться «пробитися» і стати партнером власника одного з зарубіжних принтшопов, то одна картинка може варто 10-15 доларів. На вітчизняних аналогічних ресурсах ціни нижче: один унікальний і якісний принт оцінюється в 500-600 рублів. Гонорари, як правило, виплачуються раз на місяць. Примітно, що принти можна продавати відразу декільком покупцям, якщо інше не обумовлюється.

Для реалізації проекту потрібен хороший ПК і кілька графічних редакторів. На це піде весь стартовий капітал. Щоб домогтися успіху, необхідно періодично аналізувати потреби людей, вивчати, які картинки користуються популярністю в той чи інший момент часу. Обов’язково готуйтеся до святкових дат: символіка свят добре продається в сезон.

Share your thoughts