Заробіток на продажі картин

Живописні полотна знову входять в моду і все частіше стають окрасою інтер’єрів. На продажу картин ручної роботи можна побудувати вигідний бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Такий проект реально здійснити через Інтернет. Це самий оптимальний варіант в умовах сучасності. Вдалі приклади в нашій країні вже є. Таким можна назвати інтернет-сервіс під назвою UralKartina. Спочатку його творці зробили невеликий сайт, на якому було розміщено деяку кількість робіт місцевих художників. Грамотне просування ресурсу досить швидко дало результати, і незабаром почали надходити перші дзвінки від зацікавлених покупців. Їх стало настільки багато, що довелося відкривати повноцінний офіс, а потім і художній салон, який з часом перетворився у велику галерею площею близько 200 кв. м.

До теперішнього моменту онлайн-сервіс став великим порталом, на якому невідомі молоді живописці мають можливість представити свої роботи на суд громадськості і знайти свого покупця. Картини також продаються через сайт. Кожне полотно проходить обстеження на оригінальність та автентичність, а художникам видаються особливі сертифікати відповідності.

Робота ведеться наступним чином: живописець проходить стандартну процедуру реєстрації, а потім додає фото картини в спеціальний розділ. Далі приступають до обов’язків модератори. Потрібно відзначити, що далеко не кожна картина проходить модерацію. Тобто в результаті клієнти сервісу отримують дійсно якісний і гідний продукт.

За допомогою ресурсу, як правило, продаються полотна бюджетної і середньої цінової категорії. Дорогі картини люди побоюються купувати через Інтернет, і на цей випадок існує стаціонарна галерея, в яку можна приїхати і наживо помилуватися зацікавила живописом.

Бізнес іде досить успішно. Творці порталу отримують непоганий прибуток від продажів. Тільки в одному Єкатеринбурзі реалізується, в середньому, від 30 до 40 картин щомісяця. Молоді підприємці не планують зупинятися на досягнутому і хочуть в найближчому майбутньому підкорювати нові міста Росії подібними проектами.

Share your thoughts