Заробіток на осінньому листі

Заробити сьогодні можна буквально на всьому. Було б бажання! Так, высокоперспективной ідеєю для бізнесу, не потребує ніяких вкладень на старті, може стати збір опалого листя деревних восени.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб забезпечити себе гідним заробітком, листя доведеться не тільки збирати, але і пресувати. Отримані брикети є простим і, головне, екологічно чистим паливом. Скінчено, щоб опалити приватний будинок в зимовий період, необхідно дуже багато таких виробів. Листяні брикети більше підходять для розведення вогню в каміні або мангалі, але від більш вузької сфери використання вони не стають менш затребуваними.

Сухим пресованим надають листю або форму таблеток або вид традиційних дров. У брикетів є маса переваг, у числі яких невелика вага, швидке займання, зручна транспортування, мінімальне виділення шкідливих продуктів горіння.

А ще осіннє листя часто використовуються садівниками і городниками у вигляді компосту. Починаючому підприємцю слід розуміти, що листя для цієї мети збирають у дощ, щоб вони оперативно перегнивали. Такий продукт поставляється в ящиках, добре утрамбованим.

Ось так, поєднуючи ці дві ідеї, можна побудувати прибутковий бізнес на опалому листі.

Share your thoughts