Заробіток на нитяною графіку

Сьогодні багатьох цікавить питання про те, яким чином можна заробити в домашніх умовах. Самий популярний і практично безпрограшний варіант — рукоділля. Але і тут вже необхідно пробувати щось нове, так як звичних в’язальниць і вишивальниць і так багато. Для тих, хто мріє вишивати і отримувати від цього прибуток, варто придивитися до нового творчого напряму — нитяною графіку.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Нитяна графіка — це незвичайний вид вишивання. Основою для полотна служить звичайний щільний картон, на якому створюються цілі картини за допомогою так званих изонитей. Тонкі ниточки простягаються по полотну в певному порядку, створюючи незвичайне зображення, схоже на тонку кольорову павутину. Техніку ізонитки можна використовувати не тільки для вишивання картин, але і для декору. Нитяна графіка чудово виглядає на жіночій сумочці, блузи, гаманці і навіть взуття.

Почати варто все-таки з картону (простого або оксамитового). Спочатку створюються спеціальні схеми протягування ниток. Просунуті матьора винаходять їх власноруч, а для новачків у цій справі є готові. Освойте самі прості прийоми, такі, як техніка заповнення изонитями квадратів або кіл. На основі цих елементів можна створювати дивовижні об’ємні полотна.

Найвишуканіша ниткографика виходить при використанні тонкої шовкової ниточки, але опановувати майстерність можна, працюючи з чим-небудь більш дешевим. Детальну інформацію про нитяною графіку можна знайти в мережі Інтернет. Там же рукодільниці, як правило, продають свої роботи. Нитяні картини виглядають футористично, нестандартно, вишукано і стрімко набирають популярність. Освоїти техніку здатний будь-хто, тому, якщо ви перебуваєте в пошуках ідеї для домашнього заробітку без значних вкладень (до 20 000 рублів), варто звернути на цей проект особливу увагу.

Share your thoughts