Заробіток на людській фантазії

Молодий американський стартап під назвою Ponoko ID завоював популярність і отримав істотний прибуток буквально відразу. А заробляють заповзятливі молоді люди людської фантазії. Вони пропонують за певну суму всім бажаючим втілити практично будь-який товар в індивідуальному дизайні, придуманому їх же клієнтами.

Практично вся робота з цільовою аудиторією ведеться через офіційний сайт компанії. Клієнти завантажують на ресурс замальовку або докладний словесний опис того або іншого продукту. Співробітники фірми, в свою чергу, відправляють ці дані позаштатним дизайнерам, ті називають конкретні терміни та вартість виготовлення виробу. Клієнтові залишається лише заплатити і через деякий час насолоджуватися творінням свого розуму. З кожного замовлення засновники Ponoko ID отримують певний відсоток прибутку.

Стартап виявився не тільки унікальним, але й прибутковим. Людям набридли масові товарні «клони», вони хочуть чогось нового і цікавого. І подвійно приємно, якщо це нове створено їх власною уявою. Звідси і така затребуваність послуг Ponoko ID. Примітно, що самі підприємці, по суті, нічого не роблять, а прибуток все одно отримують. Чи це не мрія будь-якого бізнесмена?

Share your thoughts