Заробіток на лампах від комарів

Наявність комарів — одне з найбільш неприємних обставин, які затьмарюють літній відпочинок. Позбутися від цих набридливих комах буває дуже складно. Звичні репеленти і фуміганти не завжди дають очікуваний ефект. Але спасіння можна знайти в новомодних противокомариных лампах, які бувають як репеллентными, так і фумигантными.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Асортимент лампових відлякувачів сьогодні досить великий. Вони володіють рядом істотних переваг, у числі яких мала витрата енергії, безпека (не виділяється шкідливих речовин), значний радіус дії, ефективність. Можна не сумніватися, що такі пристрої будуть широко затребувані у населення. Головне — зуміти їх продати.

Основна цільова аудиторія бізнесмена — початківця- це власники дач і заміських будинків. Протимоскітні лампи однаково успішно діють не тільки всередині приміщень, але і на відкритому повітрі. Їх можна встановлювати в альтанках, на верандах і просто у дворі. Рекламну кампанію можна проводити з використанням ЗМІ та Інтернету. Також дієвим засобом просування продукту є оголошення, які можна розклеювати по дачних селищ чи просто розносити по поштовим скринькам потенційних клієнтів. Прискорити продаж може власний інтернет-магазин. Такий варіант дозволяє надавати найбільш широкий асортимент товарів.

З особливою увагою поставтеся до підбору постачальників продукції. Не купуйте підробки, хоч вони, звичайно, вкрай спокусливі по вартості. Але скупий, як кажуть, платить двічі. Неякісні лампи не відлякують комарів, але зате назавжди відлякають ваших клієнтів. Тому, якщо хочете домогтися успіху, слідкуйте за репутацією!

Share your thoughts