Заробіток на комп’ютерних іграх в стилі «фітнес»

Проблема гіподинамії зростає стрімкими темпами по всій планеті. Люди все менше займаються спортом і рухаються, воліючи сидяче-лежачий спосіб життя. Але і тут на допомогу приходять комп’ютерні технології. Масово набирають популярність так звані фітнес-ігри для гаджетів, які гарантовано змусять вас встати з дивана і ворушитися.

Одна з таких ігор під назвою «Step Ahead: Zombies» — дітище компанії In Real Life, підкорює європейські простори і змінює спосіб життя ігроманів. Справа в тому, що проходження рівнів в цій грі тісно пов’язана з руховою активністю. Тобто, щоб виграти, потрібно ходити, при чому чимало. Кількість кроків суворо визначено і чітко підраховується програмою. Тематичну прогулянку можна проводити навіть у стінах власної квартири. Головне — ворушити ногами!

Нарешті настав той момент, коли комп’ютерні ігри почали приносити хоч якусь користь. Втілити таку унікальну ідею, в принципі, під силу будь-якому «технаря», який хоч щось тямить у програмних розробках і може спроектувати ігрове додаток. Якщо грамотно підійти до реалізації проекту, можна забезпечити собі стабільно високий дохід на довгі роки вперед!

Поділіться своєю думкою