Заробіток на безкоштовному пляжі

Заповзятливі бізнесмени-початківці сьогодні мають можливість заробити навіть на безкоштовних пляжах. У сезон має сенс зайнятися благоустроєм популярних пляжних зон. Звичайно, не безоплатно. Чудовою ідеєю для отримання вагомого прибутку може стати прокат інвентаря для пляжу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для реалізації проекту підберіть підходящу ділянку біля водойми (ріки, моря, озера) і укладіть договір з адміністрацією населеного пункту про його оренду. Вартість останньої, як правило, невелика, тому окупити вкладення при грамотному підході можна буде дуже оперативно. Потім визначтеся з асортиментом прокатного інвентарю і приступайте до його закупівлю. Великою популярністю у відпочиваючих користуються шезлонги, парасольки від сонця, душові кабінки, ласти і маски. Також буде гарантований попит на м’ячі, надувні іграшки і рятувальні круги, нарукавники, набори формочок для гри в піску, надувні матраци і т. д. І, звичайно ж, не забудьте про встановлення камер зберігання!

Рекламувати свої послуги варто локально, тобто, в основному, на пляжі. Встановіть при вході в зону відпочинку банер з описом вашої діяльності та вартості кожного пункту «меню». Займатися прокатом і зберіганням речей можна самостійно, але доцільно найняти хоча б одного співробітника, щоб можна було працювати з ним позмінно, наприклад, через день.

Терміни окупності вкладень залежать від їх розміру, а також від популярності обраної вами зони. Потрібно відзначити, що запропоновані послуги здатні зробити пляж більш затребуваним — сучасні люди цінують зручність і комфорт, тому без клієнтів ви не залишитеся гарантовано, якщо ще й проведете невелику рекламну кампанію у вашому населеному пункті.

Share your thoughts