Заробіток на безкоштовному пляжі

Заповзятливі бізнесмени-початківці сьогодні мають можливість заробити навіть на безкоштовних пляжах. У сезон має сенс зайнятися благоустроєм популярних пляжних зон. Звичайно, не безоплатно. Чудовою ідеєю для отримання вагомого прибутку може стати прокат інвентаря для пляжу.

Для реалізації проекту підберіть підходящу ділянку біля водойми (ріки, моря, озера) і укладіть договір з адміністрацією населеного пункту про його оренду. Вартість останньої, як правило, невелика, тому окупити вкладення при грамотному підході можна буде дуже оперативно. Потім визначтеся з асортиментом прокатного інвентарю і приступайте до його закупівлю. Великою популярністю у відпочиваючих користуються шезлонги, парасольки від сонця, душові кабінки, ласти і маски. Також буде гарантований попит на м’ячі, надувні іграшки і рятувальні круги, нарукавники, набори формочок для гри в піску, надувні матраци і т. д. І, звичайно ж, не забудьте про встановлення камер зберігання!

Рекламувати свої послуги варто локально, тобто, в основному, на пляжі. Встановіть при вході в зону відпочинку банер з описом вашої діяльності та вартості кожного пункту «меню». Займатися прокатом і зберіганням речей можна самостійно, але доцільно найняти хоча б одного співробітника, щоб можна було працювати з ним позмінно, наприклад, через день.

Терміни окупності вкладень залежать від їх розміру, а також від популярності обраної вами зони. Потрібно відзначити, що запропоновані послуги здатні зробити пляж більш затребуваним — сучасні люди цінують зручність і комфорт, тому без клієнтів ви не залишитеся гарантовано, якщо ще й проведете невелику рекламну кампанію у вашому населеному пункті.

Поділіться своєю думкою