Заробіток на алкотестировании

Автоматичні алкотестери, що дозволяють миттєво визначити рівень вмісту алкоголю в організмі людини, все частіше можна зустріти в громадських місцях. На встановлення так званих клубних алкотестерів можна побудувати прибутковий бізнес без істотних фінансових вкладень.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Подібні прилади вже давно і успішно функціонують в європейських країнах. Їх встановлюють чи не у всіх ресторанах, казіно, барах і нічних клубах. Агрегат оснащується одноразовими трубочками. Користувач вставляє купюру в купюроприймач або кидає монетку, потім поміщає трубочку в спеціальний отвір, дме у неї і через кілька секунд отримує результат. Особливо така послуга популярна у автолюбителів.

Стаціонарні алкотестери здатні приносити додатковий дохід від реклами, так як у верхній частині апарату, як правило, є невелика рекламна площадка.

Варто сам прилад недорого — близько 25 000 рублів. Є й дешевші варіанти. Встановлювати алкотестер вигідніше всього в нічному клубі. Домовитися з власниками закладу нескладно, орендна плата в таких випадках, як правило, мінімальна, або її не беруть зовсім.

Заробляти можна і на перепродажі приладів, тобто купувати їх за оптовою вартістю, а реалізовувати з націнкою тим же розважальним закладам. Звичайно, цей варіант трохи складніше, але разом з тим і прибутковіше. Так що вирішувати тільки вам!

Share your thoughts