Запис і продаж дисків з російськими народними казками

Казки люблять абсолютно всі діти. Та й дорослі, найчастіше, не відмовляються від можливості зануритися в казковий світ. Якщо ви дуже любите російські народні казки, володієте акторським талантом і приємним голосом, то бізнес-ідея по запису і продаж дисків відмінно вам підходить.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Проект буде успішним тільки в тому випадку, якщо у підприємця є реальні артистичні задатки. Зрештою, можна налагодити співпрацю з театральними акторами чи студентами відповідних навчальних закладів, які за помірну плату будуть начитувати вам казкові тексти. Залишиться тільки робити записи, обробляти їх і займатися реалізацією.

Російські народні казки для бізнесмена хороші тим, що створив їх народ, тобто як такого автора не існує, а, значить, і авторські права ніхто не пред’явить.

У цій справі дуже важлива реклама. Поширюйте інформацію про своїх дисках на тематичних дитячих форумах, демонструйте шматочки звукозаписів, щоб потенційні покупці могли оцінити їх якість. Обов’язково створіть власні групи в соцмережах. «Казковий» бізнес не знає конкуренції, тому просунутися в цій сфері можна дуже швидко. До речі, можна продавати не тільки диски, але і скачування ваших файлів в тій же Всесвітньої павутини, зробивши їх платними.

Подібна ідея здатна стати прекрасним стартом для бізнесмена-початківця. Складайте бізнес-план, уважно прораховуйте кожен свій крок, намагайтеся заздалегідь визначити цільову аудиторію, рівень майбутніх витрат і передбачуваних доходів, способи просування, і все обов’язково вийде!

Share your thoughts