Заправка запальничок

Багаторазові запальнички дуже популярні. Є красиві і ексклюзивні моделі, розлучатися з якими дуже шкода після вироблення ресурсу. Щоб продовжити життя «вогняних» пристрою, його досить заправити, що багато хто і робить. Правда, самостійно виконати це завдання якісно під силу далеко не кожному, а ремонтно-заправних сервісів, що спеціалізуються на запальничках, вкрай мало. Якщо не сказати, що їх практично немає.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Реалізувати ідею може навіть студент. Технологія заправки проста до неподобства. Про неї можна докладно прочитати в Інтернеті. Обладнання нехитре: пара пінцетів, газ або бензин для запальничок (у балонах), кремені. Весь цей набір обійдеться в середньому в 6-7 доларів. Звичайно, чим якісніше матеріали, з якими ви працюєте, тим дорожче вони коштуватимуть. Але і вартість послуг від цього зростає.

Організувати бізнес можна прямо на вулиці. Підійде невелика намет на ринку. До речі, пропонувати заправки запальничок можна як додаткову послугу у власній торговельній точці з їх продажу. Для облаштування такої також не потрібно великих вкладень.

За підрахунками, одного балона вистачає на 40-60 заправок (125 мл). Вартість послуги можна змінювати в залежності від попиту. За статистикою, якщо місце дислокації вибрано вдало, воно здатне принести до 30 доларів чистого прибутку в день. Але для студента, думаю, і 15-20 доларів буде цілком достатньо.

Share your thoughts