Заправка порошкових вогнегасників

Порошкові вогнегасники — одне з найпопулярніших засобів боротьби з вогнем. Купівля нового обладнання такого типу досить затратна, набагато вигідніше повторно заправляти вогнегасники порошком після використання. Тому, пропонуючи такі послуги заправки, можна отримати чималий прибуток.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Важливо, що порошкові вогнегасники не заправляються тільки після використання, але і по закінченні визначеного терміну. Великі пристрою «перезаряджаються», в середньому, один раз у п’ять років. Якщо ж мова йде про мініатюрних вогнегасниках для автомобілів, рекомендується оновлювати їх вміст хоча б 1 раз в 2 роки (чим частіше, тим краще).

Для вторинного наповнення вогнегасників порошком застосовується спеціалізоване обладнання. Повноцінні заправні станції виробляють в нашій країні. З їх допомогою можна спустошувати балони, фільтрувати сировина для заправки, очищаючи його від домішок. Коштує такий агрегат близько 100 000 рублів.

Для виконання такого типу робіт необхідно не тільки оформити ІП, але і отримати дозвільну ліцензію. Заправляти вогнегасники можна самостійно, без сторонньої допомоги, заощадивши на зарплаті працівників. Якщо маркетингова стратегія побудована правильно, то вкладення купаються вже протягом 2 місяців роботи.

Share your thoughts