Заправка порошкових вогнегасників

Порошкові вогнегасники — одне з найпопулярніших засобів боротьби з вогнем. Купівля нового обладнання такого типу досить затратна, набагато вигідніше повторно заправляти вогнегасники порошком після використання. Тому, пропонуючи такі послуги заправки, можна отримати чималий прибуток.

Важливо, що порошкові вогнегасники не заправляються тільки після використання, але і по закінченні визначеного терміну. Великі пристрою «перезаряджаються», в середньому, один раз у п’ять років. Якщо ж мова йде про мініатюрних вогнегасниках для автомобілів, рекомендується оновлювати їх вміст хоча б 1 раз в 2 роки (чим частіше, тим краще).

Для вторинного наповнення вогнегасників порошком застосовується спеціалізоване обладнання. Повноцінні заправні станції виробляють в нашій країні. З їх допомогою можна спустошувати балони, фільтрувати сировина для заправки, очищаючи його від домішок. Коштує такий агрегат близько 100 000 рублів.

Для виконання такого типу робіт необхідно не тільки оформити ІП, але і отримати дозвільну ліцензію. Заправляти вогнегасники можна самостійно, без сторонньої допомоги, заощадивши на зарплаті працівників. Якщо маркетингова стратегія побудована правильно, то вкладення купаються вже протягом 2 місяців роботи.

Поділіться своєю думкою